  • Mfr # WR74-1854SG-5
  • Zoro # G116532775
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1854SG-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in