  • Mfr # WR74-2436SG-5
  • Zoro # G816532525
/ea
Key Features
Overall Depth
74 in
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
36 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2436SG-5
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in