  • Mfr # WR74-2436BK
  • Zoro # G8161248
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
36"
Height
74"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2436BK
Dimensions
Width
24"
Depth
36"
Height
74"
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in