  • Mfr # WR74-2460SG-5
  • Zoro # G416532444
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
74 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
60 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2460SG-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
60 in
Overall Width
24 in