  • Mfr # WR86-1860SG-5
  • Zoro # G416532383
/ea
Key Features
Color
Galvanized
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1860SG-5
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
86 in