  • Mfr # AD54-2430P-5
  • Zoro # G216527657
/ea
Key Features
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
Number of Shelves
5
Length
30 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2430P-5
Overall Width
24 in
Length
30 in
Overall Height
54 in