  • Mfr # WR86-1872SG-5
  • Zoro # G216532286
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
86 in
Overall Height
72 in
Overall Width
18 in
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1872SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
72 in
Overall Width
18 in