  • Mfr # WR86-2142SG-5
  • Zoro # G916532166
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
42 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2142SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
42 in
Overall Width
21 in