  • Mfr # WRS5-86-1842SS
  • Zoro # G516532719
/ea
See details
Overall Depth
86 in
Number of Shelves
5
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-86-1842SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in
Overall Height
42 in