  • Mfr # WR86-2172SG-5
  • Zoro # G716532694
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
21 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2172SG-5
Overall Width
21 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
72 in