  • Mfr # WR86-2430SG-5
  • Zoro # G116532690
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2430SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
24 in
Overall Height
30 in