  • Mfr # WR54-1836C
  • Zoro # G9004116
/ea
See details
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
18"
Height
54"
Number of Shelves
4
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1836C
Dimensions
Width
36"
Depth
18"
Height
54"
Overall Depth
18"
Overall Width
36"
Overall Height
54"
Details
Item
Wire Shelving
Shelving Type
Starter
Number of Shelves
4
Color
Silver
Finish
Chrome
Shelf Adjustments
1"