  • Mfr # WR54-1848C
  • Zoro # G9006121
/ea
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
18"
Height
54"
Number of Shelves
4
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1848C
Dimensions
Width
48"
Depth
18"
Height
54"
Overall Height
54"
Overall Width
48"
Overall Depth
18"
Details
Item
Wire Shelving
Shelving Type
Starter
Number of Shelves
4
Color
Silver
Finish
Chrome
No. of Shelves
Standards
NSF
Wire Shelving Finish
Chrome Plated
Shelf Adjustments
1"