  • Mfr # WR54-2460C
  • Zoro # G9005026
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
24"
Height
54"
Number of Shelves
4
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2460C
Dimensions
Width
60"
Depth
24"
Height
54"
Overall Width
60"
Overall Depth
24"
Overall Height
54"
Details
Item
Wire Shelving
Shelving Type
Starter
Number of Shelves
4
Color
Silver
Finish
Chrome
Wire Shelving Finish
Chrome Plated
Wire Shelving Material
Steel
No. of Shelves
Wire Shelving Type
Standards
NSF
Shelf Adjustments
1"