  • Mfr # WRSAD4-63-2472SS
  • Zoro # G016532097
Overall Depth
63 in
Overall Height
72 in
Overall Width
24 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-63-2472SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
72 in
Overall Width
24 in