  • Mfr # WRS4-63-1436SS
  • Zoro # G316531653
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Stainless
Overall Width
14 in
Overall Depth
63 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRS4-63-1436SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
14 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in