  • Mfr # WRSAD4-74-2142SS
  • Zoro # G616531933
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Depth
74 in
Shelving Material
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-74-2142SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
42 in