  • Mfr # WRS4-54-1436SS
  • Zoro # G516532122
/ea
Key Features
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
4
Shelving Material
Stainless Steel
Overall Width
14 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRS4-54-1436SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
36 in