  • Mfr # WR74-2136SG-5
  • Zoro # G316532124
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Depth
74 in
Overall Height
36 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2136SG-5
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
36 in
Overall Width
21 in