  • Mfr # WRS4-54-2436SS
  • Zoro # G116531846
/ea
See details
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-54-2436SS
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in
Overall Depth
54 in