  • Mfr # WRS4-63-2442SS
  • Zoro # G416532437
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Overall Height
42 in
400-600 lb
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-63-2442SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in