  • Mfr # AD63-1836SG
  • Zoro # G516531774
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1836SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
36 in