  • Mfr # WRS4-74-2172SS
  • Zoro # G816532204
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-74-2172SS
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in
Overall Width
21 in