  • Mfr # WRSAD4-86-2130SS
  • Zoro # G916532012
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Height
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-86-2130SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
30 in
Overall Width
21 in