  • Mfr # WRS4-86-2454SS
  • Zoro # G116532263
/ea
See details
Overall Height
54 in
Overall Depth
86 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-86-2454SS
Overall Height
54 in
Overall Depth
86 in
Overall Width
24 in