  • Mfr # AD86-1436BK
  • Zoro # G716526877
Number of Shelves
4
Length
36 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1436BK
Length
36 in
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in