  • Mfr # WRSAD5-86-2430SS
  • Zoro # G516532467
Overall Width
24 in
Overall Height
30 in
Color
Stainless
Overall Depth
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-86-2430SS
Overall Width
24 in
Overall Height
30 in
Overall Depth
86 in