  • Mfr # WRSAD5-86-2472SS
  • Zoro # G016532394
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-86-2472SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
24 in
Overall Height
72 in