  • Mfr # WRS5-54-1830SS
  • Zoro # G116532546
Overall Height
30 in
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-1830SS
Overall Height
30 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
54 in