  • Mfr # WRSAD4-74-1860SS
  • Zoro # G316532001
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-74-1860SS
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
74 in