  • Mfr # WRS5-54-1848SS
  • Zoro # G016532622
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Height
48 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-1848SS
Overall Height
48 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
54 in