  • Mfr # AD63-2472SG-5
  • Zoro # G416532413
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
24 in
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2472SG-5
Overall Width
24 in
Overall Height
72 in
Overall Depth
63 in