  • Mfr # WRS5-63-2154SS
  • Zoro # G616532190
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-63-2154SS
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in