  • Mfr # WRS4-86-1472SS
  • Zoro # G416532512
/ea
See details
Overall Depth
86 in
Color
Stainless
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-86-1472SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in