  • Mfr # WRS5-63-2436SS
  • Zoro # G816532594
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
24 in
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-63-2436SS
Overall Width
24 in
Overall Height
36 in
Overall Depth
63 in