  • Mfr # WRS5-63-2442SS
  • Zoro # G016532516
/ea
See details
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-63-2442SS
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
Overall Height
42 in