  • Mfr # WRS5-74-2142SS
  • Zoro # G616532695
Overall Depth
74 in
Overall Height
42 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-74-2142SS
Overall Depth
74 in
Overall Height
42 in
Overall Width
21 in