  • Mfr # WRS5-74-2148SS
  • Zoro # G416532703
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
74 in
Color
Stainless
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-74-2148SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
48 in