  • Mfr # WRS5-74-2154SS
  • Zoro # G016532677
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-74-2154SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in