  • Mfr # WRS5-86-1460SS
  • Zoro # G616532794
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Height
60 in
Overall Depth
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-86-1460SS
Overall Height
60 in
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in