  • Mfr # AD86-2448SG
  • Zoro # G116532744
/ea
Key Features
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
24 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2448SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Overall Width
24 in