  • Mfr # WRS5-86-2448SS
  • Zoro # G716532786
Overall Width
24 in
Color
Stainless
Overall Depth
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS5-86-2448SS
Overall Width
24 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in