  • Mfr # WRSAD5-74-2472SS
  • Zoro # G316532254
Overall Height
72 in
Color
Stainless
Overall Depth
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-74-2472SS
Overall Height
72 in
Overall Depth
74 in
Overall Width
24 in