  • Mfr # WRS5-86-2454SS
  • Zoro # G916532777
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Stainless Steel
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-86-2454SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in