  • Mfr # WRSAD4-74-1836SS
  • Zoro # G816531986
/ea
See details
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in
Color
Stainless
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-74-1836SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in
Overall Height
36 in