  • Mfr # WRSAD4-74-2436SS
  • Zoro # G816531818
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-74-2436SS
Overall Height
36 in
Overall Width
24 in
Overall Depth
74 in