  • Mfr # AD54-2172BK
  • Zoro # G716527874
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
54 in
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2172BK
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Length
72 in