  • Mfr # WR63-3072S-5
  • Zoro # G116527290
Load Capacity
600-800 lb
Color
Stainless
Number of Shelves
4
Material
Stainless Steel
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-3072S-5
Length
72 in
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in