  • Mfr # WR74-1860-88104YL
  • Zoro # G316530892
/ea
Key Features
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
12
Length
60 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1860-88104YL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in