  • Mfr # AD63-1430BK
  • Zoro # G616530325
Number of Shelves
4
Overall Width
14 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1430BK
Overall Width
14 in
Length
30 in
Overall Height
63 in